Верифицированный профиль
1
Месяц опыта
1
Месяц на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
40
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
4021
Последний визит на сайт
вчера

Продажа коммерческой недвижимости (7)

  • 95 000 $
    485 $/м²

    Центральна, 111

    БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    196 м²
    вчера
    СТО. Можна після купівлі продовжувати здавати в оренду тому ж орендарю . Фундамент залитий плитою армований. Стіни армовані. Яма для ремонту освітлюється і повністю ізольована від води. Центральна вода. Висота стелі 5 м. Асфальтований під'їзд. Заїзд з двох сторін. Планували ремонтувати грузові автомобілі. Площа земельної ділянки 22 сотоки . Три фази 16 кВт день-ніч.побудовано 2020р. Оформлення мінімальне 2% і 1% Є відео
    Риелтор
  • 16 000 $
    696 $/м²

    Мира ул., 4

    БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    23 м²
    вчера
    Гараж по вул Миру м. Ірпінь Зроблено ремонт у 2022 році Нещодавно робили гідроізоляцію Є документи на земельну ділянку (на сам гараж нема) Параметри: Довжина 6 метрів Ширина 3,8 м Висота 3 м Ворота 3х2 м
    Риелтор
  • 59 000 $
    1 054 $/м²

    Университетская ул., 2Ф/2

    БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    56 м²
    2015 год постройки
    вчера
    Комерційне приміщення ЖК Карат 56 м2 Окремий вхід з двору. Два санвузли , кухня, робочий зал та переговорна. Велике вікно, дуже багато світла та робочих зон в приміщені. Сигналізація, інтернет (оптоволокно та безперебійний пристрій). З меблів: кухня Орендарі-бухгалтерська фірма.
    Риелтор
  • 74 000 $
    1 233 $/м²

    Бориса Гмыри ул., 7

    БЕЗ КОМИССИИ ЖК Idilika Avenue
    многофункциональное помещение
    60 м²
    2024 год постройки
    вчера
    Продається готове комерційне приміщення площею 60 м² у місті Буча, ЖК Idilika Avenue, у торговому центрі Avenue Mall. Розташування: • -1 поверх житлового комплексу • Зручний доступ з вулиці — є ліфт, який веде прямо до ТЦ • Поруч два великих житлових масиви (~5000 мешканців) Переваги: • Приміщення з ремонтом — можна одразу починати роботу • Активний житловий район із постійним потоком людей • Безпечне розташування — можливість працювати навіть під час повітряних тривог • Ідеально під магазин, салон, студію, офіс або сферу послуг
    Риелтор
  • 74 000 $
    1 233 $/м²

    Бориса Гмыри ул., 7

    БЕЗ КОМИССИИ ЖК Idilika Avenue
    многофункциональное помещение
    60 м²
    2024 год постройки
    3 дня назад
    Риелтор
  • 17 000 $
    567 $/м²

    Авиаконструктора Антонова ул., 11

    БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    30 м²
    3 дня назад
    Капітальний гараж з великою тех ямою та погребом. Розміром як сам гараж Гараж з усіма документами, земельна ділянка приватизована (За гаражем ще 3,6 м2 земельної ділянки приватизовано, тому є можливість розширити) Параметри: Ширина 3,5м Довжина 6,4м Висота 2,7 Ворота: 3х2,5 Світло 4 кВт
    Риелтор
  • 65 000 $
    1 383 $/м²

    Соборна, 1

    БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    47 м²
    2026 год постройки
    3 дня назад
    Продаж комерційного приміщення. Загальна площа-47,2 м². Приміщення на фасаді, кутове. Будинок збудований, наразі закінчується облаштування прибудинкової території. Поруч розвинена інфраструктура, парк.
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?
Верификация Дія откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги: